Centrum Informacyjne Senatu: wynik aukcji marszałka Senatu na WOŚP (komunikat)

Centrum Informacyjne Senatu przekazuje:

Aukcja Marszałka Senatu RP prof. Tomasza Grodzkiego na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończyła się sumą 32 500 zł. Tyle zadeklarował zwycięzca aukcji za obiad z Marszałkiem oraz wspólne zwiedzanie parlamentu. Wraz z rodziną zje on obiad z prof. Tomaszem Grodzkim w jego gabinecie oraz zwiedzi z nim Senat i Sejm. Otrzyma także dokumentację fotograficzną ze spotkania oraz upominki i materiały edukacyjne Senatu RP.

Była to już trzecia aukcja Marszałka Senatu RP na rzecz WOŚP. Dwie poprzednie przyniosły na rzecz Orkiestry w sumie ponad 69 tys. zł.

Marszałek Senatu prof. Tomasz Grodzki wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy od początku jej istnienia. W dzień 30. finału WOŚP, w niedzielę, 30 stycznia br. spotkał się z wolontariuszami Orkiestry w rodzinnym Szczecinie i wsparł ich datkami.

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem „Przejrzyj na oczy” poświęcony był zbiórce środków dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe. (PAP)

brw/ itm/

All fields marked with an asterisk (*) are required